Sorunuzun yanıtını web sitemizde bulamazsanız lütfen musterihizmetleri@barycat.com.tr adresine e-posta gönderin veya Facebook, Twitter, Instagram üzerinden (@barycatlitter) bize mesaj gönderin.
Hayır.
Sipariş vermek istediğiniz ürün için, stoklara girdiğinde e-posta bildirimi almak için kaydolabilirsiniz.
Bu, her kedinin alışkanlıklarına bağlı olabilir, ancak kumumuz patiye yapışmaması için gereken her şeyi içerir. BaryCat mükemmel emme kapasitesine sahiptir, hacminin 4-5 katına kadar su emer, bu da kumun kedinizin patilerine yapışmasını ve evin içinde dolaşmasını önler. Kedilerinin patisine daha önce kum yapışmış olan müşterilerimiz, üzeri kapaklı bir tepsi ve tepsinin önüne küçük bir paspas almanın fark yarattığını söylediler.
Hayır, kokularımız %100 doğaldır ve çoğunlukla çiçeklerden elde edilir. Oldukça incedirler ve yalnızca tepsideki işin kokusunu maskelemek için vardırlar.
Tuvalete atamazsınız, ancak %100 doğal ve çevre dostudur, bu nedenle genel çöp kutusuna atılması gayet uygundur.
Kumlarımız %100 doğal ve çevre dostu kalsiyum bentonitten yapılmıştır. Ne yazık ki, biyolojik olarak parçalanamaz. Kumlarımız hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz, https://barycat.com.tr/hakkimizda/
Süper topaklanmadan ultra topaklaşmaya kadar değişen tüm kumlarımız bir kum robotu ile çalışacaktır.
Tüm kumlarımız topaklanıyor, süper topaklanmadan ultra topaklanmaya kadar değişiyor.
Ücretsiz numune göndermiyoruz, ancak bazen sosyal medyamızda eşantiyonlar ve çekilişler düzenliyoruz, bu yüzden bizi orada takip ettiğinizden emin olun –  Facebook, Twitter, Instagram @barrycatlitter