Kum Robotları – paraya değer mi?

Kum Robotları – paraya değer mi?

Hayatınızı kolaylaştırdığını iddia eden birçok alet ve alet var, evcil hayvanlar söz konusu olduğunda, bazıları değerinden daha fazla güçlük çıkarabilir. Birçok müşterinin bize sorduğu şeylerden biri Kum Robotları. Artık kedinizin işini boşaltmak için yardımcı bir robotik ele sahip olabileceğiniz şeyler uzun bir yol kat etti, kulağa bir rüya gerçekmiş gibi geliyor!

Kum Robotları hakkında biraz daha fazla bilgi edinmek ve paraya değip değmediklerini öğrenmek için internette araştırma yaptık.

Çok kedili haneler için uygun mu?

Kum Robotları esasen kendi kendini temizleyen kum kutusudur, her ziyaretten sonra temizleyerek kötü kokuları ve kirli kum uzun süre orada kalmadığından kokuları azaltmayı amaçlar. Birden fazla kedinin yaşadığı evler için harikadırlar ve tepsilerinizi temizlemek ve doldurmak için harcadığınız zamanı azaltırlar.

İnternete bağlı olmaları gerekiyor mu?

Kum Robotları çok zekidir, onları WiFi’nize bağlayabilirsiniz ve tepsinizde herhangi bir hareket olduğunda veya boşaltılması gerektiğinde size bildirim verir. Ayrıca süper güvenlidir, hassas sensörleri sayesinde tepside bir kedi olduğunu anlayabilir, bu nedenle boşaltma döngüsü çalıştırmaz ve onun tekrar dışarı atlamasını bekler! Böylece, küçük çocuğunuzun otomasyonlar sırasında yaralanması konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak.

Kum Robotları için hangi kum kullanılması gerekiyor?

Kum robotları için topaklanan kedi kumu kullanmanız gerekecek, döngü çalıştığında ve kum filtrelendiğinde topakların toplanması gerekecek, bu nedenle topaklanmayan kum işe yaramayacaktır! Tüm kumlarımız Kum Robotları için uygundur, bunlardan birine sahip olan müşterilerimizden bazıları BaryCat’in harika çalıştığını söylüyor. Özellikle aktif karbonlu kedi kumu, Kum Robotundaki filtreler için ideal olan en ince granüllere sahiptir.

Kum Robotu uzmanı olduğumuzu iddia etmiyoruz, eğer düşünüyorsanız, karar vermenize yardımcı olacak çevrimiçi tonlarca bilgi var. Three Chatty Cats’in bu makalesini çok yararlı bulduk, buradan kontrol edin – https://threechattycats.com/2019/03/12/litter-robot/